• ساعت : ۱۴:۱۷:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ 
  • کد خبر : ۲۲۱۴۸
آیین نکوداشت و تجلیل از همکار بازنشسته آقای دکتر علی ابراهیمی
آیین نكوداشت و تجلیل از همكار بازنشسته آقای دكتر علی ابراهیمی

مراسم تجلیل از زحمات و خدمات بی شائبه و صادقانه آقای دکتر ابراهیمی کارمند بازنشسته دفتر آموزش بهره برداران و مشاغل کشاورزی با حضور مدیر کل، معاون، روسای گروه و همکاران دفتر آموزش بهره برداران و مشاغل کشاورزی در سالن جلسات طبقه سیزدهم موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.

سرکار خانم دکتر طهماسبی مدیر کل دفتر آموزش بهره برداران و مشاغل کشاورزی، ضمن خوش آمدگویی به مدعوین، از زحمات گرانقدر و ارزشمند آقای دکتر ابراهیمی تقدیر و تشکر نمودند و در ادامه افزودند دکتر ابراهیمی با کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت و آموزش به بهره برداران کشاورزی گذراندند و در جهت تحقق اهداف دفتر، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند. در ادامه مراسم؛ معاون، روسای گروه و همکاران دفتر ضمن تشکر از زحمات و خدمات صادقانه آقای دکتر ابراهیمی، طول عمر با عزت برای همکار بازنشسته و خانواده ایشان از درگاه ایزد منان خواستار شدند و به ذکر خاطراتی از دوران همکاری با ایشان پرداختند.

در ادامه دکتر ابراهیمی ضمن تشکر از  مدیر کل و همکارن دفتر آموزش بهره برداران عنوان نمودند: کلمات پرمهر، رفتار مجبت آمیز، ، لبخندهای واقعی و دوستانه، حمایت های همه جانبه، همکاریهای بی دریغ ، اینها را چگونه می توان جبران و یا قدردانی کرد. امیدوارم کاستی ها و تقصیرهای مرا ببخشید و فراموش کنید و در عوض چهره ای را بخاطر بسپارید که همیشه همه شما را دوست داشته و به دوستی با شما افتخار می کند. وی افزود همکاران عزیز، شما سرمایه های گرانقدر و باعث آبرو و افتخار دفتر آموزش بهره برداران و مشاغل کشاورزی می باشید پس قدر یکدیگر را بدانید.

در پایان از همکار بازنشسته با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود تقدیر بعمل آمد.


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.5.0
    V5.6.5.0